Different

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Different

Fórum guildy Different


5 posters

    Easy To Play - Hard To Master

    Nero
    Nero


    Posts : 51
    Join date : 30. 06. 09
    Age : 35
    Location : Praha

    Easy To Play - Hard To Master Empty Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  Nero Tue Sep 15, 2009 5:31 pm

    Zdravim,

    omlouvám se, že se ozývám až teď Guildies! Real-Life byl teď poměrně náročný na čas a tak jsem se k tomu nedostal dřív.
    Věc první. Určitě jste si všimli, že jsem nebyl ve hře nějakou dobu a úroveň guildy značně upadá/upadla.
    Určitě to není proto, že bych Vás nechtěl vidět nebo si zahrát. Jde o to, že hra na Private Serveru je to nejnudnější co jsem zažil. Co se lidí týče určitě mi dost lidí přirostlo k srdci a to je jediná brzda která mě houpala co se mého rozhodnutí týče. Věc druhá, je tu pracovní/školní sezona a spousta z nas proste nema cas na dlouhe hodiny farmy/cekani az se lognce 90% aktivni casti guildy aby se dalo neco jit, apod.
    Věc třetí, hrana Private Serveru určitě přinesla něco zajímavého. Je zajímavé jak moc jinou hru jsem si na Twinstaru zahrál než na jakou jsem byl zvyklý. Nudnou, vlelkou, zabugovanou a rozhodně jinou než jakou World of Warcraft má být.

    K věci...

    Rozhodl jsem se vrátit na oficiální server. Ne ke své postavě na levelu 80, ale k nově vytvořené postavě. (14lv momentálně) Důvodů proč jsem tak udělal je spousta... Žere mi to méňe času, užiju si hru takovou jaká má být, užiju si ji s nejnovějšími věcmi, updaty, featury atd., užiju si 13ti milionovou komunitu hráčů WoW, užiju si všechno:) Bylo by to tu an dlouho. Momentálně patch 3.2.

    Different guilda serveru Twinstar tímto oficiálně zaniká.

    Teď co dál. Pro a věřím, že ne méně jak 90% lidí to neznamená nic zásadního. Pouze přesedlají do jiné konkurenční guildy Smile, pro zbytek (doufám, že někfo takový je) to je smutná informace a nakopne ho to jít dál. Pokud je pro Vás WoW koníček a ne jen vyloženě nesmysl který si zapnu jednou za tejden, pak věřím tomu, že se Vám hlavou mihne myšlenka jestli si nevyzkoušet oficiální server na patchi 3.2 live.
    Pokud ano pak neexistuje jednodušší cesta než dotahnout patche a zalozit si trial account (10 days) a kdyz uznate za vhodne ze se Vam tam libi pak upgradnout na full verzi zakoupenim zakladniho WoW (290kč) = 30days zdarma:) atd.

    Pokud by se našlo 10 lidi kteří by do toho šli pak bych založil guildu a pokusil se s ní projít si všechny 10man Mody Wrath of The Lich King. Od Naxxramasu az po Trial of The Crusader.

    Server: Shattered Hand EU, Nick: Gwaiden, Level 14

    Skype: NoYawn
    Icq:578700346

    Jakkoliv mě kontaktujte Smile na Skypu jsem loglý pres celý den většinou a ICQ zapnu občas taky.

    Lidi kteří už jsou na offi: Hunted, Geezus, Keldorn, Daenis a já. Nero.

    Spousta z Vás mi bude upřímně chybět. Myslím že ti které myslím nemusím jmenovat, budou vědět:)

    Někdo mne poznal jako nekompromisního a formálního Guildmastera. Někdo mě poznal i jinak:) Názor na mě máte každý svůj.

    Nechám téma odemčené... Doufám, že se tu nerozmůže nic typu ,,Delas si prdel", myslim ze ten věk jsme presahli uz kdysi...

    Pište sem cokoliv. Rozloučení, vzkazy, dotazy, co Vás jen napadne.

    Všem přeji hodně štěstí ať půjdete kamkoliv!

    Nero

    The Last known Guildmaster of the Different Guild.
    Lacey
    Lacey


    Posts : 7
    Join date : 06. 07. 09

    Easy To Play - Hard To Master Empty Re: Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  Lacey Fri Sep 18, 2009 12:41 am

    delas si prdel?
    Dzejo
    Dzejo


    Posts : 7
    Join date : 15. 07. 09

    Easy To Play - Hard To Master Empty Re: Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  Dzejo Sat Sep 19, 2009 5:23 pm

    no strees:)na icq mas moj odkaz:)
    avatar
    missy


    Posts : 5
    Join date : 07. 07. 09

    Easy To Play - Hard To Master Empty Re: Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  missy Sat Sep 19, 2009 6:23 pm

    tak ja taky zareaguju, je pravda ze zkousim ofik spolu s nerem a ostatnima a musim rict ze zatim se to neda moc porovnavat. Mit vic casu, je ze me jeste vetsi zavislak nez na twinu Very Happy vzdycky sem si rikal, ze na oficialni server nepujdu, protoze prece nebudu platit prachy za neco, co muzu hrat i zadarmo: takze, kdyz odhlednu od questu, ktere na ofi vsechny funguji, kdyz odhlednu od toho, ze vsechny spelly a skilly funguji jak maji, ze nehraju jen s cechama co si v jednom kuse nadavaji a ze mi blizzard predklada kompletni herni servis primo pod nos, je tu jeden velky rozdil: na ofi jsou lidi. Hodne lidi. Neustale nekdo hleda lidi na dungy pres LFG, a v tomhle pripade "neustale" = asi tak desetkrat casteji nez na twinu.

    Jedina vec, co me drzela na Twinstaru, bylo par z vas, se kterymi jsem se pri hre seznamil (a znal uz driv) a diky kterym me to zaclo moc bavit. Kdyby jsme se v podobnem poctu a sestave sesli na ofi, bylo by to perfektni! Smile

    S pozdravem Hunted a Miss

    Nero: Delas si prdel! (p.s. bro me predbeh:(( Very Happy)
    avatar
    stalmi


    Posts : 5
    Join date : 13. 08. 09
    Location : ZA,SVK

    Easy To Play - Hard To Master Empty Re: Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  stalmi Sat Sep 19, 2009 11:40 pm

    fuha, tak clovek sa vrati z dovolenky a najde neprijemne prekvapenie... no nic gl na offi mozno sa tam niekedy stretneme lamaskill

    Sponsored content


    Easy To Play - Hard To Master Empty Re: Easy To Play - Hard To Master

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 2:07 pm